VÝZVA PLNÁ MOTIVACE!

VŠE, CO POTŘEBUJEŠ KE ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU Máš nízké sebevědomí? Chceš mít ploché bříško, kulatý zadeček a lepší fyzičku?  Nebo jen chceš nosit o velikost menší oblečení? S TÍM VŠÍM TI POMŮŽE VÝZVA!

 

Proč jsou některé slečny sebevědomé, mají krásnou postavu, plno energie a jiné se pořád trapí s nadváhou, obviňují se z přejídání a i když cvičí, tak nevidí výsledky?

 

V ČEM JE TEN ROZDÍL?

 

I já sama jsem měla 4 roky problémy s jídlem. Nejdříve anorexii, pak zachvatovité přejídání a vše vyvrcholilo v bulimii.

Trpěla jsem dlouhodobými depresemi a nenáviděla jsem svoje tělo. Byla jsem úplně na dně. I když jsem vyhledala odbornou pomoc, zjistila jsem, že mi nikdo nedokáže pomoci. Ovšem přes to všechno, čím jsem si prošla, jsem v sobě našla poslední síly a rozhodla jsme se, že chci být opět zdravá a šťastná.

Začala jsem s velice přísnými dieatami, každodenními náročnými tréninky a hned po pár dnech jsem to nevydržela a spadla jsem zase zpět do problémů s jídlem.

 Neviděla jsem žádné výsledky, bylo to pro mě moc náročné a tak jsem se znova začala přejídat. Takhle to šlo pořád dokola. Byla jsem zase zpátky na začátku.

PAK PŘIŠEL ZLOM A VŠE SE ZMĚNILO!

 • Za měsíc jsem dosáhla zlepšení, kterého jsem nedosáhla za předchozí roky. Dodalo mi to sebevědomí a chuť pokračovat dál. A to vše jen kvůli tomu, že jsem změnila přístup ke cvičení a jídlu.
 • Za další 3 měsíce jsem viděla výsledky na svém těle a hlavně psychice.
 • Za půl roku jsem cítila, že jsem venku z poruch přijmu potravy.
 • Za rok jsem měla postavu, po které jsem toužila. Začala jsem se mít ráda a byla jsem konečně šťastná.

Problém nebyl ve mně, ale v tom, že jsem nevěděla, jak a kde získat motivaci ke cvičení a zdravému stravování. Na toto téma se dá povídat hodiny a hodiny. Ovšem pokud chcete dosáhnout výsledků, potřebujete na sobě začít pracovat.

Všechno potřebné Ti předám ve výzvě, abys nemusela dělat zbytečné chyby, kterými jsem si prošla já. Půjdeš rovnou za svým cílem.

VYZKOUŠEJ TRÉNINK PODLE VÝZVY

ZDARMA!

Vím, jak je těžké udělat první krok. Ovšem bez něj to nejde! Proto Ti pomůžu a zacvičíme si podle výzvy, aby jsi mohla začít Tvůj boj za nové tělo.

Tento trénink odcvičilo už 0 lidí.

PŘED VÝZVOU

 • Maš nízké sebevědomí, cítíš se nafouklá, máš přebytečný tuk a tvoje fyzička je na bodu mrazu.
 • Už několikrát ses pokoušela začít žít zdravě, ale neviděla jsi výsledky. Jseš demotivovaná z předešlých nezdařených pokusů. Díky tomu se přejídáš a nevíš, jak to zastavit.
 • Jsi pořád unavená, nemáš chuť cvičit a neustále tě honí chutě na něco nezdravého.
 • Chtěla bys se sebou něco udělat, ale nevíš jak a co, tak jen hledáš výmluvy.

PO VÝZVĚ

 • Máš konečně postavu, kterou sis vždycky přála a to bez diet a trápení se.
 • Jsi plná sebevědomí, protože jsi zvládla překonat sama sebe. Cítíš podporu lidí, co jsou v tom s tebou. Každý trénink tě motivuje pokračovat dál.
 • Vaříš si zdravá jídla, která ti chutnají. Cvičíš s radostí a naplnuje tě to. Okolí obdivuje tvoji změnu a jseš pro ně motivací.
 • Jseš silná, sebevědomá a zdravá žena, která se oblíká tak, jak se jí to líbí.

PÉŤA ELBLOVÁ

Certifikovaná fitness trenérka
Navedu tě na správnou cestu zdravého životního stylu a dokážu ti, že vysněnou postavu můžeš získat i bez návštěv posilovny, zbytečných diet a trápení. Záleži mi hlavně na tom, aby tě tvůj životní styl bavil a byl trvale udržitelný. Proto vím, že to zvládneš i ty!
0
Slečen maká podle výzvy
0
Členů projektu
0
roky zkušeností
0
výzev

CO NA VÝZVU ŘÍKAJÍ ČLENOVÉ?

Ahoj. Za mě obrovská spokojenost. Líbí se mi, že tréninky jsou různorodé a každý den můžu cvičit jinou partii. Také se mi líbí, že za tak skvělou cenu dostanu i tipy na recepty a jedno video. Tréninky jsou pro mě občas náročne, ale o to více mám po cvičení lepší pocit sama ze sebe. S výzvami jsem moc spokojená a děkuji tobě, že jsi vytvořila takový skvělý projekt!
@terinovakova
Péťina výzva je první workout, který mě chytl a baví po spoustě letech cvičení. Ačkoliv nezabere moc času, průměrně je to půl hodinka, kterou si jako studující máma najdu vždycky, je to pěkná makačka. Už po měsíci jsem zaznamenala výsledky, což je pro mě motivující pokračovat ve výzvě dál. Cítím se skvěle a centrimetry dole jsou příjemný bonus.
@milu_a_mimi
Cvičím už pár let a někdy letos jsem se dostala do bodu, kdy mě jakýkoliv cvičení přestalo bavit. Přišla jsem si zaseklá a nevěděla jsem, jak znovu získat motivaci. Pak jsem si všimla, že Péťa začala s novým konceptem měsíčních výzev. Neváhala jsem ani minutu a okamžitě jsem se připojila. Každý měsíc nové tréninkové plány, cvičební videa, recepty a tipy na to, jak vést šťastnějsí život. Cvičím podle výzvy už třetí měsíc a mám pocit, že mě to baví víc a víc. Učím se posouvat hranice komfortní zóny a tím zlepšuju nejen svojí fyzickou kondici, ale pracuji na svém mentálním zdraví. Zjistila jsem, že člověk nemusí nejíst, aby byl fit, a že ten fitness lifestyle může být zábava a něco, čeho se nechci jen tak vzdát. Děkuji Ti Péťo.
@velentynaYouTuberka
Tento týden se pouštím už do 4. měsíce výzvy. Jsem neskutečně ráda, že Péťa takové výzvy má. Na všechny tréninky se moc těším a pocit odškrtnout si každý splněný workout je k nezaplacení. Každé cvičení je velmi účinné a šetří spoustu času. Proto se měsíční výzvy staly mojí nejoblíbenější aktivitou. Sport mě vždy bavil, ale míry se mi dlouho nehýbaly. Až potom, co jsem odcvičila tři měsíce s Péťou se to pohnulo. Výsledky mě překvapily a je to - 27cm a -4kg. I pohled na jídlo se mi změnil. Cítím se líp a děkuji Péťe za skvělou motivaci, super tréninky a za to, že boj za nové tělo fakt funguje.
@parket.ka
Díky výzvě jsem zhubla 6 kiloa neuvěřitelných 10cm v pase. Hrozně mě to baví, tréninky jsou krásně sestavené. Procvičím celé tělo a u každého tréninku se pořádně zapotím. Můžu jedině doporučit každému, kdo váhá, jestli se do výzev pustit. Je tam inspirace na jídelníček, které vás navede na tu správnou cestu stravování a všechno si můžete zapisovat do krásných tabulek, kde můžete sledovat svůj progress. Nelituji, že jsem do toho šla. A těším se na další projekty.
@anetkaslavikova
Měsíční výzvy od Péťi jsou skvělé. Každý trénink je sestaven tak, aby byl efektivní a časově nenáročný. Jsou skvělé pro domácí cvičení, protože není potřeba žádných posilovacích strojů, stačí jen dvě činky, podložka a pokud chcete, tak gumička na cvičení pro větší efekt. Skvělá je i cena, protože výzva obsahuje nejen tréninkový plán, ale i tipy na recepty a spoustu dalšího. Určitě bych výzvu doporučila všem, kdo rádi cvičí doma, nebo třeba i v posilovně a chtějí zkusit něco nového. Pokud výzvu budete cvičit pravidelně, výsledky jsou vidět už za dva týdny.
@terkonecna
Výzvy od Péťi mě moc baví! Líbí se mi přehlednost cviků a nejvíce, že cvičení není nijak dlouhé, ale přitom efektivní. Výzvy jsou super i v tom, že mohu cvičit doma a nepotřebuji žádné drahé vybavení a nemusím utrácet za fitko. Jako plus beru ke cvičení ukázky jídelníčku a recepty, které vždy obohatí moje stravování, když už nevím, co vařit. Myslím, že celkově výzva má bohatý obsah vyplatí se investovat. Cvičení si nemůžu vynachválit a když se někdo zeptá, jak cvičím, tak jim dávám vždy odkaz na Péťu. Už i moje sestra, která nikdy cvičení moc nedávala, cvičí podle Péťi. Výzvy jsou bomba, já je miluji a Tobě za to děkuji!
Zuzana Zvejšková

JAK VÝZVA FUNGUJE?

Výzva je motivační a tréninkový program, díky kterému budeš každý den o krok blíž ke svému cíli. Navede tě na tu správnou cestu zdravého životního stylu. Výzva totiž obsahuje vše, co potřebuješ pro svůj boj za nové tělo! Budeš jednou z těch, co to zvládne a získáš sebevědomí a postavu, po které toužíš.

MOTIVACE

DLOUHODOBÁ

TRÉNINKOVÝ PLÁN

ZÁBAVNÝ, EFEKTIVNÍ & ČASOVĚ NENÁROČNÝ

INSPIRACE NA JÍDELNÍČEK

ZDRAVÝ, CHUTNÝ & VYVÁŽENÝ

CVIČEBNÍ VIDEO

ZACVIČ SI SE MNOU

ZDRAVÉ RECEPTY

ZDRAVÉ & CHUTNÉ

RADY & TIPY

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

ÚKOLY

MOTIVUJÍCÍ

BONUS!

ČLENSTVÍ VE SKUPINĚ

ZAČNI S VÝZVOU JEŠTĚ DNES

ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA ROČNÍHO PŘEDPLATNÉHO ČLENSTVÍ PRO NOVÉ ČLENY!

Kup si dnes roční členství ve výzvě a získej půl roku ZDARMA.

Pospěš si, nabídka brzy končí.

 

PŮVODNÍ CENA : 3 600,- kč/rok.

NYNÍ : 1 799,- kč/rok (pouze: 149,- Kč/měsíc)

MĚSÍČNÍ PŘEDPLATNÉ

*když si koupíte předplatné na 6 měsíců, tak Vás jedna výzva vyjde na pouhých  216,5 kč za měsíc.

ROČNÍ PŘEDPLATNÉ

*když si koupíte roční předplatné, tak Vás jedna výzva vyjde na pouhé 133,25 kč za měsíc.

PRODLOUŽENÍ ČLENSTVÍ

Pokud máš pouze tři měsíce ve výzvě, nově si můžeš členství prodloužit. Na výběr máš z několika možností. Neváhej a přidej se k nám do výzvy, právě probíhá akce na členství do konce roku!

MOTIVACE

Výzva tě namotivuje k tvému lepšímu já. Předám ti svoje zkušenosti a rady ohledně zdravého životního stylu, které uplatníš ve svém životě. Díky tomu zjistíš, co máš přesně dělat, neustále se zlepšuješ a máš chuť pokračovat dál. 

CO JE TO VÝZVA?

Výzva je motivační a tréninkový program, díky kterému budeš každý den k krok blíž ke svému cíli. Navede tě na tu správnou cestu zdravého životního stylu. Program odcvičíš klidně i v pohodlí domova a nezabere ti to zbytečně moc času. Připoj se i Ty ke komunitě slečen, které cvičí podle výzvy a už nikdy nebudeš na cvičení sama.

RECEPTY & INSPIRACE NA JÍDELNÍČEK

Díky zdravým, finančně nenáročným receptům a inspiracím na jídelníček se naučíš pravidelně jíst a zdravě si uvařit. Tvoje tělo získá potřebné živiny a ty budeš mít dostatek energie po celý den. Tím se zmenší i tvoje chutě na sladké a nebudeš mít tendence se přejídat. Najdeš rovnováhu, která ti pomůže získat vytoužené výsledky a bude trvale udržitelná.

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Moje cvičení ti pomůže k plochému bříšku, kulatějšimu zadečku a skvělé fyzičce. Tréninky jsou sestaveny z 90ti různých cviků, při kterých efektivně pálíš tuky a zpevňuješ celé tělo. Po každém tréninku máš skvělý pocit, že jsi o krok blíž ke svému cíli.

CVIČEBNÍ VIDEO

Na cvičení nebudeš sama, protože si každý měsíc zacvičíš se mnou podle cvičebního videa. Zaměříme se na problémové partie, které zpevníme a spálíme přebytečný tuk. 

 

MOTIVAČNÍ TABULKY

Abys měla ve všem přehled a pořádek tak obdržíš motivační tabulky, do kterých si budeš zaznamenávat svůj progress, jídelníček a tréninkový plán. Tabulky tě budou motivovat k dodržování celého programu a dovedou tě do cíle.

BONUS

A to nejlepší na tom je, že se staneš součastí uzavřené skupiny stejně naladěných slečen, které se navzájem podporují. Ve skupině se budeš moci svěřit a vždy ti pomůžeme v těžké chvíli, abys ji překonala a mohla sdílet své pokroky. Tím se i ty staneš inspirací pro ostatní.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Jak budu stíhat dodržovat program? Jsem hodně zaneprázdněná.

Výzva je sestavena tak, aby ti zabrala co nejméně času, a přitom byla maximálně efektivní.

Zvládnu program? Už jsem zkoušela cvičit a nikdy jsem to nevydržela.

Díky motivačnímu plánu a efektivním tréninkům získáš konečně vysněné výsledky.

Je program určen pro začátečníky? Nebude to příliš těžké?

Výzvu bez problému zvládne i úplný začátečník. Můžeš si ji vyzkoušet zdarma!

Nemůžu si dovolit moc utrácet, nebudou to vyhozené peníze?

Investice do sebe je to nejlepší, co můžete udělat a vždy se vám vrátí.

Budu muset držet dietu?

Ne! Díky vynikajícím receptům ve výzvě ti dokážu, že zdravé jídlo je daleko chutnější, přínosnější pro tvoje tělo a určitě si ho zamiluješ stejně jako já.

Nechci chodit do posilovny, odcvičím plán i doma?

Cvičení je sestaveno tak, abys tréninky zvládla odcvičit kdekoliv a kdykoliv.

A JAK TO VYPADÁ V REALNÉM ŽIVOTĚ?

KDY PLÁNUJEŠ ZAČÍT, KDYŽ NE DNES!?

TEĎ JE ČAS NA TVÉ ROZHODNUTÍ

Chceš se stát sebevědomou dívkou s fit postavou, nebo se budeš nadále trápit s kily navíc, přejídáním a neustálým sebeobviňovaním, které nikdy neskončí?

ROZHODNUTÍ JE JEN NA TOBĚ, ČAS BĚŽÍ

Nyní probíhá akce -50% na roční předplatné, tak si nenech akci uniknout!