POMŮŽU TI DOSTAT
SE DO FORMY

Jsem tu od toho, abych Ti ukázala, že zdravý životní styl není o trápení se a cvičení několik hodin denně. Naučím Tě si užívat zdravé jídlo a cvičit s radostí, protože to je to nejlepší, co pro své tělo můžeš udělat.

 

VÝŽIVOVÝ PLÁN NA MÍRU

Sestavení výživového plánu obsahuje vypočítání makroživin, které Tvoje tělo potřebuje k tomu, abys dosáhl/a svého cíle. Pět vzorových, pestrých jídelníčků přesně na míru podle Tvých potřeb a potřeb Tvého těla. Vysvětlení toho, jak funguje stravování na základě počítání makroživin (tzv. IIFYM) a popis toho, jak zapisovat jídlo do kalorických tabulek. Sestavení jídelníčku obsahuje i e-book s mými oblíbenými zdravými recepty a nezapomenu samozřejmě ani na povídání o sebelásce a pozitivním myšlení, které k tomu všemu neodmyslitelně patří.

1000,- kč

TRÉNINKOVÝ PLÁN

NA MÍRU

Sestavení tréninkového plánu na doma, či do fitness centra přesně podle Tebou daných cílů a podle toho, co Tě baví, či nebaví cvičit. Jako další Ti pošlu tipy pro efektivní cvičení. (ovšem pozor - tréninkový plán neobsahuje jednotlivé popisy, vysvětlení, ani fotky cviků). Upozorňuji, že 70% výsledků je správný jídelníček a bez toho je Ti tréninkový plán k ničemu.

1000,-

ONLINE KOUČINK

Online coaching krátkodobý (4 týdny) - 2500,- 
Online coaching dlouhodobý (10 t.) - 4000,-

Jak už z názvu vypovídá, jde o trénování/pomoc/komunikaci přes internet a e-mail. Mnoho výživových poradců Ti sice sestaví plán na míru, ale pak už se s Tebou dál nebaví a je jim jedno, zda Ti plán vyhovuje, nebo zda máš či nemáš nějaké pokroky a posun dopředu. Já nabízím i možnost ONLINE KOUČINKU. Každý týden si budeme podávat informace o tom, jak se Ti vede s novým režimem, který ode mě získáš. Online koučink obsahuje vypočítání makroživin, které Tvoje tělo potřebuje k tomu, abys dosáhl/a svého cíle. Pět vzorových, pestrých jídelníčků vypočítaných přesně na míru podle Tvých potřeb a potřeb Tvého těla. Vysvětlení toho, jaK funguje stravování na základě počítání makroživin (tzv. IIFYM) a popis toho, jak zapisovat jídlo do kalorických tabulek. Dále sestavení tréninkového plánu na
doma, či do fitness centra přesně podle Tebou daných cílů a podle toho, co Tě baví, či nebaví cvičit. (ovšem pozor tréninkový plán neobsahuje jednotlivé popisy, vysvětlení, ani fotky cviků). Jako další Ti pošlu tipy pro zdravý životní styl a pro efektivní cvičení, e-book s mými oblíbenými zdravými recepty a nezapomenu samozřejmě ani na povídání o sebelásce a pozitivním myšlení, které k tomu všemu neodmyslitelně patří.

RECENZE

 

Napsat Péti byl ten nejlepší nápad <3. Její online koučink byl jedním slovem boží, až jsem byla smutná, že po 10ti týdnech skončil. Péťa mě toho hrozně moc naučila. Jídla už se nebojím :). Ani nevím kolikrát v životě jsem se snažila zhubnout a probojovat se k lepší postavě, ale vždy to bylo bez jakéholiv výsledku. S Péťou jsem shodila necelých deset kilo a pokračuju dál. Bylo to obrovské nakopnutí správným směrem. Teď už je to sice na mně, ale kdykoliv bych se na Péťu obrátila znova. Ona je úžásný člověk <3. Děkuji Ti.
JanaKlientka
Péťa je úžasnej člověk, neskutečně mi pomohla a já jí za to moc děkuji. Cítím se skvěle, a to i po psychické stránce, což je podle mě to nejdůležitější. Vždycky jsem byla hodně skeptická k sestavováním jídelníčku a moc jsem tomu nevěřila, ale u Péťi jsem si byla jistá, že tohle bude ta správná cesta, protože ona to dělá s láskou vždycky mě svýma zprávama nakopne jít dál, dokonce okolí i po 3 týdnech, co jídelníček a výživový plán plně využívám vidí změnu. Nakonec stačí říct, že jsem neskutečně ráda, že jsem do toho šla, protože Péťa, Vám předá ještě mnohem víc než jen jídelníček či tréninkový plán, dodá Vám energii a sebevědomí, se kterým bojuji neustále. Péťo, díky
Kikča RambouskováKlientka
Měla jsem tu čest, že se mi tahle skvělá osůbka věnovala a dala mi cenné rady! A teď rozhodně nemluvím pouze o stravě, protože jak jsem pochopila, ta je někdy až na druhém místě. Péta mi pomohla hlavně co se psychiky týká. Vždy, když jsem potřebovala s čímkoli pomoci, poradit, poposunout, psala jsem právě Péti. Vždycky věděla, co odpovědět, jak povzbudit a zase nakopnout tím správným směrem. S ničím neměla problém, za nic mě neodsuzovala, vše viděla a probrala se mnou s nadhledem a lehkostí. Reagovala rychle a já nikdy neměla pocit, že bych ji svým dotazem nějak obtěžovala. Péťo, ještě jednou Ti za vše strašně moc děkuji (a Ty víš moc dobře za co hlavně)! V tom, co děláš, jsi vážně dobrá a je mi ctí, že jsem se s Tebou mohla seznámit a spolupracovat! Užívej okamžiku! Pa, Al.
Alena OškerováKlienta
Tuhle zkušenost s Péťou jsem si fakt uživala, i když mě to občas hodně bolelo :D, ale nelituju ani koruny která na to padla (a že to podle mě není nějak moc) Jsem hrozně ráda že sem do toho šla, určite to není naposledy co sem se Pétě ozvala! Skvěle mi ve všem poradila, na všechny otázky odpověděla, hrozně moc mě podporovala i s jídelníčkama mi dala velmi cenné rady a výsledek? Za měsíc 2 kg dole a to sem si papala jako královn. Od Péti sem měla online koučink na měsíc, jelikož miluju sladká jídla, tak jsem ten jídelníček milovala, protože jsem si fakt mlsala a přitom zdravě, jídla mi chutnala a věřte, že občas byl problém do sebe za den všechno jídlo dostat. Po čase jsem si na jídelníček skvěle zvykla. :) Tréninkový plán jsem měla (a mám) nastavený na 4 tréninky týdně a první trénink mě tak rozbil, že sem 2-3 dny nemohla chodit :D, ale..stálo to za to, každým tréninkem jsem cítila, že mám víc a víc síly, byl to skvělý pocit:) Myslím, že má ke klientkám skvělý a hodně pozitivní přístup, je to až nakažlivý když vás za něco pochválí a Vy ste na sebe najednou pyšný a že vždycky našla něco, za co se dá chválit:) Tenhle přístup mi dal hrozně moc a pomohl mi v boji za nové tělo! Děkuju!
Tereza KulhánkováKlientka

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

 

Jaké druhy jídelníčků sestavuješ?

Můžu sestavit jakýkoliv jídelníček podle Tvých cílů a potřeb. Ať už redukční, nabírací, či vhodný pro léčbu poruch přijmu potravy.

Bereš při sestavování jídelníčku na vědomí, když mám/nemám ráda některé potraviny?

Určitě ano. Před sestavením jídelníčku obdržíš dotazník, v kterém se dozvím i to, jaké potraviny máš, nebo nemáš ráda.

Je vhodnější e-book „BOJ ZA NOVÉ TĚLO“, nebo jídelníček?

Pokud jsi úplná začátečnice, doporučuji spíše e-book, který Tě navede na tu správnou cestu zdravého životního stylu. Až se do toho trochu dostaneš, zjistíš základy a začneš pravidelně cvičit, tak potom bych šla do jídelníčku, který Tě posune zase o kus dál.

Sestavuješ jídelníčky pro vegetariány?

Ano, úplně bez problémů.

Sestavuješ jídelníčky s alergiemi na potraviny?

Ano, sestavuji jídelníčky pro alergiky na lepek, laktózu, či další potraviny.

Sestavuješ jídelníčky pro vegany?

Pro vegany bohužel jídelníčky nesestavuji. Doporučuji kontaktovat člověka, který je vegan a zabývá se tím. S tímto stravováním nemám zkušenost, nikdy jsem veganka nebyla, a proto takové služby nenabízím.

KONTAKTUJ MĚ

Chceš se mnou spolupracovat? Neváhej mě kontaktovat na mém e-mailu jmenujisepeta@email.cz