V.I.P ČLENSTVÍ NA ROK

Už jsi pouhý jeden krok od V.I.P členství. Vyplň svoje údaje a do pěti minut Ti dorazí přihlašovací údaje do členské sekce. 

Momentálně končím druhý měsíc a stále mě to nepřestalo bavit. Zlepšuji se, baví mě to a to je hlavní. Jsem ráda, že můj trénink má strukturu a plán. Tréninky jsou navržené tak, aby je zvládnul každý, ale dají zabrat, ne že ne. Proto neváhejte tak dlouho jako já a začněte.
@andyšpálováYouTuberka
Přišla jsem si zaseklá a nevěděla jsem, jak znovu získat motivaci. Pak jsem si všimla, že Péťa začala s novým konceptem měsíčních výzev. Neváhala jsem ani minutu a okamžitě jsem se připojila. Každý měsíc nové tréninkové plány, cvičební videa, recepty a tipy na to, jak vést šťastnějsí život. Cvičím podle výzvy už třetí měsíc a mám pocit, že mě to baví víc a víc. Učím se posouvat hranice komfortní zóny a tím zlepšuju nejen svojí fyzickou kondici, ale pracuji na svém mentálním zdraví. Zjistila jsem, že člověk nemusí nejíst, aby byl fit, a že ten fitness lifestyle může být zábava a něco, čeho se nechci jen tak vzdát. Děkuji Ti Péťo.
@valentynaapblogerka