AHOJKY,

MOJE JMÉNO JE PÉŤA!

Jsem blogerka, YouTuberka a propagátorka zdravého životního stylu. Zdravý způsob života mi pomohl porazit poruchy příjmu potravy, najít novou chuť do života a naučil mě zachazet se svým tělem. Teď jsem tu od toho, abych svoje zkušenosti, rady a inspiraci předala dál. 

Porazila jsem problémy s jídlem. Zaměřuji se na zdravou stravu, která je co nejméně průmyslově zpracovaná, vyvážená & kvalitní. Snažím se omezovat živočišné produkty a nahrazovat je rostlinnými. Už skoro 5 let cvičím, z toho poslední 3 roky jen doma. Mám svoje online cvičební programy, točím videa, zdravé recepty & sdílím to mezi lidi, kteří mě sledují.

JSEM ZDRAVÁ, FIT A ŠŤASTNÁ!

Teď jsem venku z bulimie a všech problémů s jídlem už skoro pátý rok a jsem na sebe neuvěřitelně pyšná, že jsem nad tím dokázala vyhrát. A to je ten důvod proč se snažím pomáhat slečnám, které zažívají to, co jsem zažívala i já. Nechci, aby byly v začarovaném kruhu, z kterého je strašně těžké vyjít ven. Snažím se předávat motivaci a inspiraci lidem, kteří si myslí, že zdravý životní styl je jen o dietách a cvičení několik hodin denně, stejně jako jsem si to dříve myslela já. Jsem tu pro vás, abych vám pomáhala a předávala vám energii ke cvičení a zdravému stravování. Přidej se i Ty ke komunitě tisíců slečen, které podle mě makají a kterým pomáhám k dosažení jejich vysněných výsledků. Navedu Tě na tu správnou cestu zdravého životního stylu!